„Znásilnená“ Kristen kašle na slávu

28. května 2010 v 18:22 | nikol |  Kristen Stewart
dnes v 16:28-Los Angeles


Kristen Stewart (20) si vůbec nemyslí, že její status celebrity přináší hodně prospěchu. Filmová Bella Swan řekla pro brtiský E magazín, že pronásledování fotografamy ji hodně omezují a a místy přiváději na pokraj šílenství.
"Je to takový...Ty fotky jsou takové...cítim se, jakoby mě někdo znásilnil," postěžovala si přítelkyně britskýho herca Roberta Pattinsona. "Hodněkrát si s tím nevím rady a celé je to na hovno. Nikdy jsem si nepředstavovala, že takhle bude vypadat můj život," popisuje útrapy Američanka, která s filmem začal už v dětstvý.
"Co nevidíte jsou všechny ty fotoaparáty, který mi cpou do tváře, ty hloupý otázky, který se mě ptaj anebo lidi ,kteří předemnou bezpříčiny stojí a vřískaj. Vše co vidíte je herec, clebrita zaplavená bleskem," vidí skutečný obraz slávy Kristen. Kristen nesnáší, když se človek hodnotí na základě jedný fotografie anebo věty vystřižený z textu.
Ještě v časech, když navštevovala základní školu a začínala s herectvým, spolužáci za jejími zady hodnotili její řízení, přitom ji vubec neznali. Kristen to vyřešila radikálně aa požádala rodiče ,aby ji vybavili soukromý vyučování.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama